Lions mane toidulisand tagasi Smush e-poes!

lions mane toidulisand

Pärast pikka ootamist on lions mane tagasi!

Meie populaarseim toode lõvilakk-korallnarmiku seeneekstrakt on läbinud uuenduskuuri- oleme koostöös  BeMore-iga uuendanud meie senist lions mane seeneekstrakti. Sellega seoses on tootel ka mitmeid erinevusi:

  • 2 kuu asemel 1 kuu kogus ehk ühest lõvilaka seeneekstrakti purgist leiab 60 kapslit senise 120 kapsli asemel;
  • Seeneekstraktil on nüüdsest EU Organic sertifikaat ja on käsitletud vastavalt EL orgaanilistele ja USDA regulatsioonidele!
  • Seeneekstrakt ise on kvaliteetsemalt ekstraheeritud ja seeneekstrakti pulber on potentsem ja tugevamate omadustega kui varasemalt. Koguseliselt siiski 2 kapslit päevane annus, mis võrdub 1000mg lions mane seeneekstraktile päevase kogusega;
  • Kuna ekstrakti kvaliteet on märgatavalt parem, siis hinna madalana hoidmiseks oleme vähendanud purgi kapslite hulka 120 asemel 60 kapslini ja uueks hinnaks on 18,50€. (Kui Sulle on mugavam, kui purgis oleks 120 kapslit, siis palun anna meile märku (info@smush.ee) ja huviliste korral toome tagasi ka 120 kapslit, et ühest purgiks jätkuks kaheks kuuks!)

 

Milline näeb välja toidulisandi valmistamise protsess?

Esmalt purustatakse seente viljakehad tükkideks. Siis toimub ekstraheerimise (komponentide eraldamine) eeltöötlus, millele järgneb ekstraheerimine steriilse kuuma veega (suhtele 4:1), misjärel toimub eraldamine, esialgne filtreerimine, algkontsentratsioon, sekundaarne filtreerimine, sekundaarne kontsentreerimine ja kõigele lõpuks pihustuskuivatamine.

Lions Mane seeneekstrakt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga