Meist

KUIDAS SMUSH ALGUSE SAI

Oleme pisike pere-ettevõte, kes avastas enda jaoks meie pakutavate seenetoodete head omadused 2018. aasta lõpus. Ise lion’s mane-d katsetades nägime juba esimestel nädalatel muutuseid, kuidas keskendumisvõime paranes ja tekkis tahe midagi ette võtta. Hakkasime katsetama ka muid tooteid nagu chaga ja shiitake, pakkusime neid oma peredele ja tuttavatele ning ka nemad nägid positiivseid muutuseid.

 Jõudsime ühiselt otsuseni, et jagame ka teistega neid esialgu uskumatuna tunduvaid seentest saadavaid omadusi ja avame e-poe just selliste toodetega. Läks umbes pool aastat muude toimetuste kõrvalt ja siin me nüüd oleme, anname ka teile võimaluse järgi proovida erinevaid seeneekstrakte ja näha tulemusi! 

Uurime maad ja katsetame igapäevaselt ka muid põnevaid seeneekstrakte ja tooteid, mis võiksid nii vaimselt kui füüsiliselt eluolu paremaks muuta, mida seejärel siia e-poodi lisada. On erinevaid looduslikke tooteid, mis meie arust pole mingisugust muutust igapäeva ellu toonud, kuid need, mida me oma e-poes pakume, on meie elukvaliteeti kõvasti parandanud! 

img_5163