Seente Kombo

69.90

Kombo parimatest seeneekstraktidest!

Ideaalne kingitus pereliikmele, sõbrale või kaaslasele!

Sisaldab Lion’s Mane, Chaga ja Shiitake seeneekstrakte.

 

Laost otsas

Seente kombo – superkomplekt tervislikest toidulisanditest

Miks mitte lõigata kasu korraga nii chaga, lion’s mane kui shiitake imepärastest omadustest? Ideaalne kingitus pereliikmele, kaaslasele või terviseteadlikule sõbrale. Telli seente kombo juba täna!

Seente kombos olevad toidulisandid:

Lion’s Mane (Hericium Erinaceus) seeneekstrakt Link toote juurde

Lion’s mane ehk eestipäraselt lõvilaka seeneekstrakti tarbimine vähendab väsimustunnet, toetab aju tööd,  parandab mälu ning keskendumisvõimet. See nootroopiline toidulisand sisaldab bioaktiivseid aineid mis on kasulikud kogu kehale- eriti ajule, südamele ja soolestikule. On läbi aegade olnud väga populaarne ravim traditsioonilises Hiina & Jaapani meditsiinis. Mitmekordse ekstraktimise meetodil toome teieni kõik lõvilaka head omadused mugavalt manustamiseks kapslites.

Purgis on 120 kapslit.
Toidulisandina kasutades soovituslik päevane annus 2 kapslit peale söömist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust!

Ühest lion’s mane purgist jätkub 60-ks päevaks!

Shiitake (Lentinula edodes) seeneekstrakt Link toote juurde

Shiitake seened pärinevad Ida-Aasiast ning on tuntud eelkõige oma raviomaduste tõttu. Paljudes Aasia riikides on shiitake justkui pikaealisuse sümboliks. Shiitake tervislik seeneekstrakt on tulvil erinevatest vitamiinidest ja sisaldavad erinevaid tervisele kasulikke toitaineid. Tänu mitmekordsele ekstraktimisele oleme suutnud kõik nende seente head omadused panna kapslitesse, ning muutnud nende tarbimise lihtsaks ja mugavaks.

Purgis on 120 kapslit.
Toidulisandina kasutades soovituslik päevane annus 1 kapsel peale söömist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust!

Ühest shiitake purgist jätkub 120-ks päevaks ehk neljaks kuuks!

Chaga (Inonotus Obliquus) seeneekstrakt Link toote juurde

Chaga on seeneliik, mis kasvab valdavalt Kanadas ja Siberis. Seda seent on kasutatud rahvameditsiinis sajandeid, et ravida erinevaid haigusi alates seedimisprobleemidest kuni nahahoolduseni välja. Kõige paremini on ta tuntud oma immuunsüsteemi võimendavate omaduste poolest. Chaga tervislik toidulisand sisaldab palju vitamiine, kehale vajalikke mineraale ning muid kasulikke toitaineid.

Purgis on 120 kapslit.
Toidulisandina kasutades soovituslik päevane annus 2 kapslit peale söömist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust!

Ühest chaga purgist jätkub 60-ks päevaks!

 


Kiiret ülevaadet seente kombo komplektis sisalduvate toodete kohta leiate mugavalt SIIT

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seente Kombo”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga